Bildirimler: Oyun Hesapları Dev İndirimler Ucuz Oyun

Cyberpunk 2077 Hack Nasıl Yapılır? Cyberpunk 2077 Rehber

Cyberpunk 2077 Hack Nasıl Yapılır? Cyberpunk 2077 Rehber

Bu yazımızda sizlere Cyberpunk 2077 hakkında bilgiler vereceğiz. Cyberpunk 2077 hack nasıl yapılır ve dahası…

Cyberpunk 2077 Hack Nasıl Yapılır? Cyberpunk 2077 Rehber
Cyberpunk 2077 Hack Nasıl Yapılır? Cyberpunk 2077 Rehber

Son gelen 2.0 güncellemesi ve genişleme paketi olan Phantom Liberty ile birlikte birçok oyuncu tekrar Cyberpunk 2077’yi denemek için oyuna giriyorlar. Biz de bu yazımızda sizlere oyunda nasıl hack yapılacağını anlattık. 

Belki oyunu unutanlar veya yeni başlamış olup bu önemli mekaniği bilmeyenler olur. Bu sebeple yazımıza geri dönelim şimdi.

Cyberpunk 2077 Hack Ne İşe Yarar? Cyberpunk 2077 Sızma Protokolü Ne İşe Yarar?

Öncelikle bu mekanikten biraz bahsetmemiz gerek. Ne işe yarar? Ne faydası olur vb soruları aydınlatalım. 

Sızma Protokolü, yani hack, oyuna, oynanış açısından daha fazla çeşitlilik olması için eklenmiş bir mekanik. Bu mekanik sayesinde savaş esnasında daha farklı stratejiler yapabiliyorsunuz. Bu savaşlardaki işlevi dışında oyundaki farklı bölmeleri (Kapı, Kutu, Kameralar vs…) açmamıza da yarıyor.

Ayrıca her hack yaptığınızda oyun sizi ödüllendiriyor. Bu, ya deneyim puanı ya düşmana hasar, ya da eşya düşürme olarak ödüller veriliyor. Ayrıca düşmanlarınıza hasar vermek için de hack kullanabilirsiniz, bunu da ekleyelim.

Cyberpunk 2077 Hack Nasıl Yapılır? Cyberpunk 2077 Sızma Protokolü Nasıl Yapılır?

Cyberpunk 2077 Hack
Cyberpunk 2077 Hack
  1. Öncelikle haritada bir Erişim Noktası (Access Points) bulmanız gerek. Bunu yaptıktan sonra o Erişim Noktasına bağlanın.
  2. Bağlandığınızda bulmacayla karşılaşacaksınız. İnsanların en çok zorlandığı veya kafasının karıştığı yer de burası aslında.
  3. Bulmacanın sağ tarafında alt alta sıralanmış birkaç sayı ve Datamine adına, yine alt alta sıralanmış yazılar göreceksiniz.
  4. Burada Datamine sizin o bulmacayı çözeceğinizdeki zorluk seviyeniz oluyor ve o zorluğa göre de ödül alıyorsunuz. Mesela Datamine v1 bir bulmaca çözdüğünüzde düşük miktarda para veya ufak tefek eşyalar alırken, Datamine v2/v3 bir bulmaca çözerseniz alacağınız ödüller de artıyor.
  5. Şunu da ekleyeyim; bu bulmacalarda illa bir tane Datamine seviyesi olacak diye bir şey yok. Eğer Datamine v1, v2 ve v3’ü aynı bulmaca görürseniz hepsini tekte çözebildiğiniz takdirde daha da fazla ödül kazanırsınız.
  6. Peki, bu Datamine’ların sol tarafındaki, tablonun dışında duran sayılar ne oluyor diye soracak olursanız da onlar çözeceğiniz sayılar. Datamine’ları başarmak için bu sayıları çözmeniz gerek.
  7. Şimdi de size bulmacayı anlatayım. Karşınızdaki tabloda sayılar ve harfler göreceksiniz. Bunlar ile Datamineların yanında bulunan sayılar ve harfleri eşleyeceksiniz. 
  8. Sistem eşlemeye ilk en üst sütundan başlıyor ve seçtiğiniz yere göre de sütun yer alıyor. Mesela, Datamine E5, 95, 30 karakterlerinden oluşuyor diyelim. İlk olarak E5’i seçeceksiniz ve seçtiğiniz kodun bulunduğu sütundan 95’i, ardından tekrar aynı şekilde 30’u bulup seçeceksiniz. Oldukça basit bir şey.

Anlamayan arkadaşlar için de videolu anlatımı da aşağıda mevcut:

Yazımızın sonunda. Umarım yararlı bir yazı olmuştur. Bizi takip etmeyi unutmayın.

0/5 (0 Reviews)
site logo