Bildirimler: Oyun Hesapları Dev İndirimler Ucuz Oyun

Sıkça Sorulan Sorular

SİTENİZE NASIL GÜVENEBİLİRİM?

Öncelikle satın aldığınız tüm ürünler için e-arşiv fatura kesilip mail adresinize faturanız yollanmaktadır. Müşterilerimize sağladığımız tüm oyun hesapları Firmamız tarafından oluşturulmuş ve legal bir şekilde oyunun satın alınmış hesaplardır. Sizlere sağladığımız tüm ürünler Firmamız tarafından 1 Yıl boyunca garantilidir. Bu garanti süresi içerisinde hesap ile ilgili yaşadığınız durumlarda hesap değişimi yapılmaktadır. Ayriyeten müşterilerimizin yorumlarını merak ediyorsanız eğer Trustpilot sayfasındaki web sitemiz ile ilgili yorumlara bakabilirsiniz.

Web sitemiz SSL sertifikası ile korunmaktadır. Ödemelerimize aracılık yapan firma PAYTR firmasıdır. Sitemize girdiğiniz kart bilgileriniz herhangi bir şekilde sitemizde bulunmamaktadır ve kayıt edilememektedir. Kart bilgilerinizi girmek istemiyorsanız eğer HAVALE/EFT ödeme yöntemiyle ödeme yapabilirsiniz.

Öncelikle sizlere sağladığımız tüm oyun hesapları firmamız tarafından oluşturulmuş hesaplardır. Sizlere verdiğimiz tüm oyun hesapları şahsınıza ait hesaplar değildir. Müşterilerimize verdiğimiz tüm hesaplar ortak/paylaşımlı olmaktadır. Oynadığınız oyun kayıtlarına hiçbir kullanıcı erişememektedir veya silememektedir. Oynadığınız oyun kayıtlarınız bilgisayarınıza kayıt olmaktadır.

Sizlere sağladığımız oyun hesapları ortak/paylaşımlı olduğu için 1 den fazla kişiye satılmaktadır. Bu yüzden örneğin 600 TL’ye aldığımız bir oyunu 60 TL’den satabiliyoruz. Bu şekilde hem ucuza satıyoruz hem de firma olarak kazanç sağlayabiliyoruz.

Müşterilerimize sağladığımız tüm oyun hesapları GUARD koruması ile korunmaktadır. Sadece ilk defa hesaba giriş yaparken GUARD kodu sormaktadır bu kodu sizlere paylaşıyoruz ve hesaba giriş sağlıyorsunuz. Bir dahaki hesaba girişlerinizde GUARD kodu sormadan direkt olarak hesaba giriş yapabiliyorsunuz.

Ürünler Whatsapp Destek hattımız üzerinden teslim edilmektedir. Mail adresinize teslim edilmemektedir. Ürünlerin teslimat süresi değişebilmektedir. Yoğunluk olmadığı zamanlarda hemen teslim edilebilmektedir. Yoğunluk olduğu zamanlar ise en geç 12 saat içerisinde Whatsapp numaranıza teslim edilmektedir.

Oyun kurulum, hesaba giriş gibi konularda destek hattımız üzerinden sizlere yardımcı oluyoruz gerektiği zamanlar ise bilgisayarınıza uzaktan bağlanma programlarıyla bağlanıp destek sağlıyoruz. Oyun hesapları sizlere teslim edilirken kurulum gibi detaylı talimatlar tarafınıza yollanmaktadır.

Gümrük ve Ticaret Bakanlığı tarafından yayınlanan 2014 tarihli 29188 sayılı Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği 15. maddesinin ”ğ” bendine göre; ”Elektronik ortamda anında ifa edilen hizmetler veya tüketiciye anında teslim edilen gayrimaddi mallara ilişkin sözleşmeler” cayma hakkının istisnası olarak gösterilmiştir. Bu kapsamda www.gamekolik.net adresinden satılan tek kullanımlık dijital ürün, kod, kupon, süre, hediye kartı, kredi, puan, üyelik gibi hizmetler de bu elektronik ortamda anında ifa edilen hizmetler kapsamında olduğundan ürünlerin iadesi veya para iadesi mümkün değildir.

Öncelikle sizlere sağladığımız ödeme yöntemleri Banka Kartı, Kredi Kartı ve HAVALE/EFT yoluyla ödeme yapıp ürünü satın alabilirsiniz. Ürün satın almak istiyorsanız eğer üyelik oluşturup veya üye olmadan alışveriş yapabiliyorsunuz. Üye olmadan alışveriş yapmak için direkt olarak almak istediğiniz ürünü sepete ekleyip Ödeme Yöntemi seçme ekranından ödeme yöntemini seçip gerekli olan bilgileri doldurup satın alım yapabilirsiniz.

Sizlere sağladığımız tüm oyun hesapları şahsınıza ait değildir ve ortak/paylaşımlı hesaplardır. Bu yüzden sizlere sağladığımız oyun hesaplarının bilgilerini değiştiremiyorsunuz. Oyunlara gelen tüm güncellemeleri yapabiliyorsunuz ve güncel bir şekilde oyunu oynayabiliyorsunuz. Ürünler ile ilgili tüm detaylar her ürünün açıklamasında detaylı bir şekilde mevcut orayı okuyarak bilgi alabilirsiniz.

sıkça sorulan sorular
site logo