Bildirimler: Oyun Hesapları Dev İndirimler Ucuz Oyun

Şartlar ve Koşullar Sözleşmesi

– Kullanıcı; üyelik prosedürlerini yerine getirirken, Site’nin Hizmet’lerinden faydalanırken ve Site’deki Hizmet’lerle ilgili herhangi bir işlemi yerine getirirken Kullanıcı Sözleşmesi’nde yer alan tüm şartlara, Site’nin ilgili yerlerinde belirtilen kurallara ve yürürlükteki tüm mevzuata uygun hareket edeceğini, Kullanıcı Sözleşmesi’nde ki tüm şart ve kuralları anladığını ve onayladığını kabul, beyan ve taahhüt eder.

-Kullanıcı, yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince veya diğer Kullanıcılar ile üçüncü şahısların haklarının ihlal edildiğinin iddia edilmesi durumlarında, GameKolik’in kendisine ait gizli/ özel/ ticari bilgileri gerek resmi makamlara ve gerekse hak sahibi kişilere açıklamaya yetkili olacağını ve bu sebeple GameKolik’den her ne nam altında olursa olsun tazminat talep edilemeyeceğini kabul, beyan ve taahhüt eder.

-Alıcı satın aldığı ürünü dikkatle okuma sorumluluğuna sahiptir. Ürün açıklamasında otomatik teslimat yapıldığına dair bir bilgi veriliyorsa satın aldıktan sonra ürün otomatik olarak mail adresinize gönderilir.

-Otomatik teslimat olan ürünler anında teslim edilir. Diğer ürünlerde ise teslimat süresi 24 saata kadar uzayabilir. Whatsapp destek hattımıza mesaj atarak destek alabilirsiniz.

-Sitemize ödemelerinizi PAYTR ödeme sistemleri aracılığıyla %100 güvence ile yapmaktasınız. Bilgileriniz korunur ve asla paylaşılmaz. -gamekolik.net üzerinden satın alınan ürünlerin konsol veya bilgisayar için kullanımına uygundur. Tüm ürünlerin “Ürün Başlığı” bölümünde konsol olanlarda “PS4 / PS5 / XBOX” gibi ibareler bulunmaktadır. Bilgisayar için olan ürünlerde ise “PC” ibaresi bulunmaktadır. Alıcı ürünü satın alırken ürünün başlığını kontrol edip oyunun platformunu kontrol etmesi gerekmektedir. Platform kaynaklı oluşabilecek sorunlarda gamekolik.net firması sorumlu değildir ve alıcının iade hakkı bulunmamaktadır. Alıcı ürünü satın aldığı zaman oyunun platformunu kontrol etmiş ve kabul etmiş olarak sayılır.

-Satın alınan ürünlerde para iadesi kabul edilmez. Olası problemlerde ürününüzün yenisi ile değişim yapılır. Müşterilerimize sağlanan tüm oyunların kullanım talimatları mevcuttur. Müşteriler bu kullanım talimatlarına uymak zorundadır. Her oyunun talimatı farklı olabilmektedir. Talimatlarla ilgili yaşanabilecek sorunlarda gamekolik firması sorumlu değildir. Müşteriler ürünü satın aldığı takdirde talimatlara uygun bir şekilde oyunu oynayacağına dair taahhüt etmiş sayılır. -Gamekolik sizlere hesabın tedariğini sağlamaktadır, garanti süresi hesabı kapsamaktadır. Oyun veya bilgisayarınız ile ilgili oluşabilecek sorunlar garanti kapsamımıza girmemektedir. Oyun veya bilgisayarınız ile ilgili yaşadığınız sorunlarda gamekolik firması sorumlu değildir. -GameKolik firması üzerinden alınan tüm ürünler test edilerek müşterilerimize sunulmaktadır. GameKolik firması alıcı hesap ile ilgili oluşan sorunlarda destek sağlayacağını taahhüt eder. Hesap dışı alıcının bilgisayarı veya satın alınan oyun ile ilgili sorunlarda GameKolik firması sorumlu değildir ve alıcıya sorunun çözümü ile ilgili destek verme yükümlülüğü yoktur. Bu durum tamamen GameKolik firmasının inisiyatifine kalmış bir durumdur.

-Ürünlerin garanti süresi 1 yıldır. Satın alınan oyunlarda olası yasaklama (BAN) sorunları için itirazlar sipariş tarihinden sonraki ilk 1 yıl için geçerlidir. Daha sonra yapılan itirazlar hakkında herhangi bir işlem sağlanamamaktadır. Kullanıcılar satın aldıkları ürünün yasaklama durumunu satın aldıkları tarihte kontrol etmek zorundadırlar.

-Herhangi bir oyunda yapılan sistem veya platform değişikliği nedeniyle kaybedilen hesap erişimlerinden gamekolik sorumlu değildir. Alınan ürünler değişimden önceki sisteme uygun şekilde sağlanmıştır. Alıcıların iade veya değişim talep etme hakları bulunmayacaktır.

-Hesap olarak satılan ürünler 2.el hesap olarak satılmaktadır, oyun içerisinde belirli ilerlemeler mevcut olabilir. -Alıcı teslim aldığı dijital kod, kullanıcı adı ve şifre ( hesap bilgileri ) gibi bilgileri saklamak ve kayıt etmek ile yükümlüdür. Kaybolan dijital kod, hesap bilgileri gibi durumlarda gamekolik.net firması sorumlu değildir. GameKolik firması konuşma arşivlerini kontrol edip dijital kod veya hesap bilgileri var ise alıcıya iletmektedir. Konuşma arşivinde teslim edilen ürün ile ilgili bilgiler bulunmuyor ise alıcı ürüne tekrardan erişmek istiyorsa ürünü tekrardan satın alması gerekmektedir.

-Alıcı teslim aldığı ürünü(hesap veya dijital anahtar) 3. bir şahıs ile paylaştığı taktirde garanti hizmeti sonlandırılmaktadır. -Alıcılar canlı destek, Whatsapp destek ve web site destek talebi gibi mecralardan çalışanlarımızla iletişim kurarken küfür, argo gibi sözler kullanmaması gerekmektedir. Çalışanlarımızla tamamen saygı ve nezaket çerçevesinde iletişim kurması gerekmektedir. Bu kurallara uymayan alıcılar iletişim engeli/yasaklaması alarak gamekolik.net üzerinden aldıkları ürünlerin garantisi sonlandırılmaktadır. İletişim engeli/yasaklanması konusunda inisiyatif gamekolik.net firmasına aittir.

-Satın alınan ürünler tek bir cihazdan erişilebilir. Kullanıcılar satın aldıkları ürünü herhangi bir cihaz ile paylaşamazlar. Alıcı satın aldığı ürünü kendisi kullanacağını ve tek bir cihazdan kullanacağını taahhüt eder. Alıcı oyunu kullandığı cihazı değiştiremez, farklı bir cihazdan ürüne erişmek isterse eğer tekrardan ürünü satın alması gerekmektedir.

-gamekolik.net üzerinden alınan hiçbir ürün Geforce Now vb, yazılımlar üzerinde çalıştırılamamaktadır.

-3. parti yazılımlar ile bilgisayarınıza yapılan bağlantılar her ürün için bir defaya mahsus yapılmaktadır. Olağan dışı herhangi bir durum sonucunda tekrar bağlantı sağlanmamaktadır. Kurulumu yapılan ürünler kullanıcı sorumluluğundadır.

-Satın alınan hesaplara para, bakiye, vb çeşit ödemelerin yapılması yasaktır olası problemlerden gamekolik.net sorumlu değildir.

-Satın alınan ürüne birden fazla erişim mevcut olabilir bu ürünler gamekolik tarafına ait olup erişim haklarını kullanıcılara gamekolik vermektedir. Kullanıcının yaptığı her bir birim ödeme bir erişim şeklinde kabul edilir. Yapılan ödeme birimi kadar ürüne erişim hakkı mevcuttur.

-Satın alınan ürünlerde yaşanan problem durumunda ürünün yenisi ile değişim garantisi mevcuttur. Olası oyun ilerlemeleri (save) kaybı durumundan gamekolik.net sorumlu değildir. Garanti gereğince ürünün yenisi kullanıcıya iletilir oyun ilerlemeleri garanti edilmez.

-Ortak olarak kullanılan ürünlerde her kullanıcı kendi profili ile oynamaktadır. Hiçbir kullanıcı başka bir kullanıcının profiline erişemez. Bu ürünleri kullanırken alıcıya iletilen talimatların haricindeki kullanım alıcının sorumluluğundadır.

-gamekolik.net hiçbir kullanıcısına save garanti etmez. Alınan üründe yaşanan herhangi bir teknik problem yenisi ile değişim imkanı sunmaktadır. Bu nedenle kaybedilen oyun ilerlemelerinden gamekolik.net sorumlu değildir. -Sosyal medya, forum gibi sosyal web sitelerinde müşterilerimizin marka adını kötülemek, zedelemek tarzı attığı mesajlar müşterilerimizin aldığı ürünlerin garantisinin iptaline sebebiyet vermektedir. Tüm müşterilerimiz ürünlerin açıklamasını okumuş ve kabul etmiş sayılır.

-Kullanıcı’lar ve GameKolik hukuken bağımsız taraflardır. Aralarında ortaklık, temsilcilik veya işçi-işveren ilişkisi yoktur. Kullanıcı Sözleşmesi’nin onaylanması ve uygulanması sonucunda, ortaklık, temsilcilik veya işçi-işveren ilişkisi doğmaz.

-GameKolik “Şartlar ve Koşullar Sözleşmesi”‘ni değiştirme hakkını elinde tutar.

ucuz oyun
site logo