Bildirimler: Oyun Hesapları Dev İndirimler Ucuz Oyun

Steam’deki Ücretsiz Oyunlar

Steam’deki Ücretsiz Oyunlar

“Steam’deki ücretsiz oyunlar” denildiğinde dahi birçok oyunseverin gözlerinin parıldadığını tahmin edebiliyorum. Oyun fiyatları bu denli yükselmişken Steam’de ki fiyatların da artış göstermesi sonrasında kaliteli oyunlara erişmek giderek zorlaşmaya başladı. Fakat Steam’de birbirinden keyifli ve ücretsiz öyle oyunlar var ki oyunseverler için adeta büyük bir hediye gibi…

Tek bir kuruş dahi ödemeden Steam’de alabileceğiniz efsane oyunların bazılarını sizler için derlemek istedim. Listemde genel olarak bağımsız oyun projelerine yer vermeye çalıştım fakat bu oyunlar sizi saatlerce ekran başına kitleyebilecek türde keyifli oyunlar. Destiny 2 ve The Sims 4 gibi ücretsiz olan ama bir noktadan sonra sizden birşekilde para almayı başaran oyunlarda var. J Bu listede bu oyunlardan uzak duracağınız ve çok daha farklı projeleri sizlere sunuyorum. İşte sizler için Steam’deki ücretsiz oyunlar:

OPEN TTD:

Steam’deki Ücretsiz Oyunlar

OpenTTD, 1995 yapımı klasik Transport Tycoon Deluxe oyununun ücretsiz ve açık kaynaklı bir yeniden yapımıdır. Oyuncular, yolcuları ve kargoları karayolu, demiryolu, su ve hava yoluyla taşıyarak bir ulaşım şirketi kurar ve geliştirir. 90’lı yılların sonlarında son derece popüler bir oyun türünün başarılı bir örneği olan OPEN TTD hala sizi ekran başında uzun süre tutabilecek ve Steam’deki ücretsiz olarak temin edebileceğiniz oyunlardan biri.

Steam Linki

Helltaker:

Steam’deki Ücretsiz Oyunlar

Helltaker, bir dizi bulmacayı çözerek cehennemin kraliçesi Lucifer’i etkilemeye çalışan bir adamı konu alan bir bulmaca oyunudur. Oyun, basit piksel grafiklere ve rahatlatıcı bir atmosfere sahiptir. Her seviyede, bir sonraki seviyeye geçmek için doğru yolu bulmak için iblisleri manipüle etmeniz ve engellerden kaçmanız gerekir. Oyunun zorluğu kademeli olarak artar ve her seviye yeni bir mekanik veya bulmaca sunar. Sevimli piksel grafiklerini seviyorsanız, Helltaker’ı beğeneceksiniz.

Steam Linki

The Murder of Sonic the Hedgehog:

Steam'deki ücretsiz oyunlar

The Murder of Sonic the Hedgehog, Sonic’in gizemli bir şekilde öldürüldüğü Amy Rose’un doğum günü partisinde geçen bir görsel roman oyunudur. Bu bedava oyunda, Sonic’e ne olduğunu öğrenmek için karakterlerle konuşmalı, ipuçlarını toplamalı ve sorgulamalar yapmalısınız. Oyun, elle çizilmiş grafiklere ve Sonic serisinden tanıdık karakterlere sahiptir. Steam’deki bedava oyunlar kategorisine giren The Murder of Sonic the Hedgehog, gizem oyunlarını sevenler ve Sonic hayranları için ideal bir seçimdir. Oyunu Steam’den ücretsiz olarak indirebilir ve Sonic’in katilini bulmaya çalışabilirsiniz. Bir SEGA efsanesi olan Sonic’in oyunlardan biri olan The Muder of Sonic the Hedgehog’u mutlaka oynamanızı öneriyorum.

Steam Linki

The Looker
Steam’deki Ücretsiz Oyunlar

The Looker, gizemli bir adada geçen ve 55’ten fazla yaratıcı bulmacayı çözmeniz gereken bir tek kişilik oyundur. Yaklaşık iki saatlik bir oyun süresi boyunca benzersiz zorluklar, ilginç fikirler ve eğlenceli şakalarla karşılaşacaksınız. Oyun, zeki bir oyuncuya saygı duyan ve zamanınıza değer veren bir şekilde tasarlanmıştır. The Looker, bulmaca oyunlarını sevenler için ideal bir harika bir seçenek. Oyunu Steam’den ücretsiz olarak indirebilir ve gizemli adanın sırlarını çözmeye çalışabilirsiniz.

Steam Linki

Cry of Fear

Steam’deki Ücretsiz Oyunlar

Steam’deki ücretsiz oyunlar listemizin kapanışını ise Cry of Fear ile yapıyoruz. Cry of Fear, Stockholm şehrinin karanlık sokaklarında geçen bir psikolojik korku oyunudur. Depresyondaki bir gencin hikayesini anlatan oyun, hayatta kalmak için canavarlarla savaşırken akıl sağlığınızı korumanızı da gerektiriyor. Cry of Fear, ücretsiz olmasına rağmen oldukça etkileyici grafiklere ve sürükleyici bir atmosfere sahip. Oyun, Half-Life 1 kaynak motorunu kullanarak yapılmış bir oyundur. Oyunda silahlar, bulmacalar ve gizli öğeler de yer alıyor. Steam’deki ücretsiz oyunlar arasında olan Cry of Fear, korku oyunlarını sevenler için kaçırılmayacak bir fırsat. Oyunu Steam’de ücretsiz olarak indirebilir ve Stockholm’ün karanlık dehlizlerinde hayatta kalmaya çalışabilirsiniz.

Steam Linki

0/5 (0 Reviews)
site logo