Bildirimler: Oyun Hesapları Dev İndirimler Ucuz Oyun

GTA 6 Ne Zaman Çıkıyor? GTA 6 Çıkış Tarihi

GTA 6 Ne Zaman Çıkıyor GTA 6 Çıkış Tarihi

Bu yazımızda sizlere GTA 6 hakkında şu ana kadar edinilen bilgileri derledik. GTA 6 Ne Zaman Çıkıyor? GTA 6 Nerede Geçiyor ve dahası…

GTA 6 Ne Zaman Çıkıyor? GTA 6 Çıkış Tarihi
GTA 6 Ne Zaman Çıkıyor? GTA 6 Çıkış Tarihi

İlk olarak hepinizin merak ettiği çıkış tarihini açıklayalım. GTA 6, 2025’te geliyor ve tarihi tam olarak belirli değil. Rockstar Games bizi güneşli sokaklara geri götürüyor. İlk resmi GTA 6 fragmanının yayınlanması, Leonida eyaletini bize oldukça muhteşem bir şekilde gösterdi ve eyaletin bize sunacağı mükemmel atmosfer ve manzaralar hakkında ipuçları verdi.

GTA 6 Fragmanı

Rockstar başlangıçta GTA 6 fragmanı yayın tarihini 5 Aralık Salı günü olarak belirlemişti. Ancak bir sızıntı sonucu Rockstar, yeni Grand Theft Auto’nun uzun süredir beklenen fragmanını biraz daha erken yayınlamak zorunda kaldı. Yukarıdaki GTA 6 fragmanı, bize Vice City’ye geri dönüldüğünü ve yeni ana karakterleriminiz kim olduğunu açıklıyor.

GTA 6 Çıkış Tarihi Hakkında Spekülasyonlar – GTA 6 Ne Zaman Çıkıyor ? GTA 6 Çıkış Tarihi

GTA 6 Ne Zaman Çıkıyor? GTA 6 Çıkış Tarihi
GTA 6 Ne Zaman Çıkıyor? GTA 6 Çıkış Tarihi

Rockstar, GTA 6’nın çıkış tarihinin 2025 olarak belirlendiğini doğruladı. Haber, fragmanının bir parçası olarak geldi ve Grand Theft Auto 6’nın TBC 2025’te piyasaya sürüleceğini belirtti – ne zaman yayınlanacağı hakkında başka bir açıklama yapılmadı.

Fragmandan önce, araştırmacılar bazı tahminlerde bulunmuşlardı. Birden fazla kaynak, GTA 6’nın 2025 yılında piyasaya sürüleceği söylentisini doğruladı, bu da Grand Theft Auto 6’nın modern bir Vice City’de geçeceğini öne süren daha büyük bir bilgi akışının bir parçasıydı.

İlginç bir şekilde, Rockstar’ın sahibi Take-Two, GTA 6’nın Mart 2025’e kadar piyasaya sürüleceğini ima ederken, bununla ilgili hiçbir şey söylemiyor. CEO Strauss Zelnick, “İşletmemizi 2025 mali yılında önemli bir dönüm noktasına konumlandırdığımızdan eminiz” dedi. Rockstar’ın gelir seviyesindeki bu önemli artışın nedeni, iddiaya göre GTA 6’nın piyasaya sürülmesi.

GTA 6’nın Çıkacağı Platformlar

GTA 6 Ne Zaman Çıkıyor? GTA 6 Çıkış Tarihi
GTA 6 Ne Zaman Çıkıyor? GTA 6 Çıkış Tarihi

Öncelikle, GTA 6’nın PS5 ve Xbox Series X/S’e geleceği doğrulandı. Haber, Take Two’dan resmi bir basın açıklaması yoluyla geldi ve şu şekilde belirtildi: “GTA 6, 2025 yılında PlayStation 5 bilgisayar eğlence sistemlerine ve Xbox Series X|S oyun ve eğlence sistemlerine geliyor”. Aynı zamanda buradan GTA’nın PC’ye de çıkacağı izlenimine kapılabiliriz. 

GTA 6 Ana Karakteri: Lucia

GTA 6 Ne Zaman Çıkıyor? GTA 6 Çıkış Tarihi
GTA 6 Ne Zaman Çıkıyor? GTA 6 Çıkış Tarihi

Resmi fragmanda, GTA 6’nın ana karakterleriyle tanıştık. Özellikle de çoğumuz ilk GTA 6 kadın başrolü Lucia’ya odaklandık. Karakteri, kişiliği ve motivasyonu hakkında pek bir şey bilinmiyor ancak fragman bazı ipuçları veriyor. Lucia’nın hapishane kıyafetleri giymesi, fragmanda gördüğümüz soygunla alakalı olabileceğini bizlere düşündürtüyor.

Bununla da sınırlı kalmayıp Lucia, adı belirtilmemiş bir erkek karakterle birkaç kez karşımıza çıkıyor, ki bu karakterin ana karakterlerden biri olacağı düşünülüyor. Daha önce Jason ve James olarak gayri resmi olarak isimlendirilmiş olsa da, bu karakterin ismi hakkında henüz kesin bir bilgi gelmedi. İkili, bir tür güvene dayalı bir bağ veya Bonnie ve Clyde benzeri bir ilişki paylaşıyor gibi görünüyor ve birlikte suç işlerken bu güvene vurgu yapılıyor.

GTA 6’nın Geçtiği Şehir: Vice City’ye Geri Dönüyoruz!

GTA 6 Ne Zaman Çıkıyor? GTA 6 Çıkış Tarihi
GTA 6 Ne Zaman Çıkıyor? GTA 6 Çıkış Tarihi

GTA 6 bizi Vice City’e geri götürüyor. Orijinal oyun 1986’da geçerken, bu yeni 2025 çıkışı modern bir çağda geçecek gibi görünüyor. Rockstar, bizi “Vice City’nin neon ışıklı sokaklarının ve ötesinin” bulunduğu Leonida eyaletine götüreceğini açıkladı. “Grand Theft Auto’nun bugüne kadarki en büyük, en sürükleyici evrimi olacak” denilen Vice City, GTA 6’yı oluşturacak daha büyük bir haritanın bir parçası gibi görünüyor.

Fragmanda, Vice City’nin daha önce hiç olmadığı kadar güzel bir şekilde sunulduğunu gördük, gerçek Florida’ya benzerliği ile de dikkat çekti. Starfish Island gibi bazı tanıdık mekanlarlar ve fazlasını ziyaret edip edemeyeceğimizi görmek için beklememiz gerekecek, Malibu Club, Ocean View Hotel, Little Haiti gibi yerler, henüz bilinmiyor.

Fragmanda gördüğümüz gibi, hayranlar yeni fragmanı orijinal Vice City mekanlarıyla karşılaştırmaya başladılar, bu da güncellenmiş mekanın ne kadar inanılmaz detaylı olduğunu gösteriyor.

Bizi takip etmeyi unutmayın!

Cyberpunk 2077 Phantom Liberty‘de Bulunan 9 Easter Egg

0/5 (0 Reviews)
site logo