Bildirimler: Oyun Hesapları Dev İndirimler Ucuz Oyun

Metin2 Dolunay Nerden Düşer? Metin2 Dolunay Nasıl Düşürülür?

Metin2 Dolunay Nerden Düşer? Metin2 Dolunay Nasıl Düşürülür?

Bu yazımızda sizlere Metin2 dolunay nerden düşer ve nasıl düşürülür bunu anlattık. Umarız yararlı olmuştur. 

Metin2 Dolunay Nerden Düşer? Metin2 Dolunay Nasıl Düşürülür?
Metin2 Dolunay Nerden Düşer? Metin2 Dolunay Nasıl Düşürülür?

Dünyada, özellikle ülkemizde oldukça fazla oynanan bir oyun Metin2. Öyle ki popülerliği nesiller boyu devam etmiş bir oyun. Her ne kadar bugünlerde pek oyuncusu olmasa da, gerek resmi, gerekse privet sunucularla hala oynanmaya devam ediyor. 

Biz de sizler için bu büyük MMORPG’i hakkında rehber tarzında bir yazı yazmak istedik. Oyunu hala oynayan ya da daha yeni oynamaya başlamış oyuncular için, oyunun en önemli itemlerinden biri olan Dolunay Kılıcı’nın nasıl, nerelerde düşebileceğini sizlere anlatacağım.

Metin2 Dolunay Kılıcı En Çok Hangi Yaratıklardan Düşer? – Metin2 Dolunay Nerden Düşer?

Diğer oyuncuların ve benim tecrübelerime göre, Dolunay Kılıcı en çok Vahşi Uzman canavarından düşüyor gibi. Diğer yaratıklardan da düşme şansı var tabii, ancak en sık bu slot’tan düşüyor anlaşılan. Yine de yukarıda belirttiğim tüm slotlarda şansınızı denemeniz iyi olur. Vahşi Uzman, tüm bayrakların ikinci köyünde ve vadi bölgesinde bulunuyor ve ortalama olarak 15 ila 25 dakika arasında yeniden doğuyor.

Metin2 Dolunay Düşürme Taktiği – Metin2 Dolunay Nerden Düşer?

Dolunay kılıcını düşürmek çok zor olmamakla birlikte çokta kolay değildir ancak doğru yerlerde slot kesmeniz büyük bir önem arz ediyor. Dolunay en kolay Seungryong Vadisinde düşmektedir. İkinci köylerde çok fazla uğraşmanıza gerek yok zaten oradaki slotların çoğu tutulmuş oluyor bu yüzden sizin için en ideal yer Vadi’ler olacaktır. Elbette sizin gibi Dolunay düşürmek isteyen oyuncular mutlaka bulunacaktır bu yüzden kendinize öncelikle bir rota belirlemeniz çok daha faydalı olacaktır. Karakterinizin seviyesine ve itemlerine bağlı olarak slotları hızlı bir şekilde dönebiliyor olmanız sizin faydanıza olacaktır. Seviye olarakta benim tavsiyem 25-30 level arası.

Yazımızın sonuna geldik. Umarım yararlı, rehber tadında bir yazı olmuştur. Daha fazla Metin2 içeriği için beklemede kalın. Bizi takip etmeyi unutmayın.

0/5 (0 Reviews)
site logo