Bildirimler: Oyun Hesapları Dev İndirimler Ucuz Oyun

Rdr2 Dinozor Kemikleri, Rdr2 Görevleri, Rehber

Rdr2 Dinozor Kemikleri, Rdr2 Görevleri, Rehber

A Test of Faith görevi için haritada bulunan kemikleri toplamanız lazım. Bu yazımızda da sizlere Rdr2 Dinozor Kemiklerinin yerlerini söylüyoruz.

Rdr2 Dinozor Kemikleri, Rdr2 Görevleri, Rehber
Rdr2 Dinozor Kemikleri, Rdr2 Görevleri, Rehber

Red Dead Redemption 2‘nin açık bozkırlarında seyahat ederken, Deborah MacGuiness adında bir paleontologla karşılaşabilirsiniz. Arabası yanında kemik kazmaktadır. Haritanızda Flatneck İstasyonu’nun kuzeydoğusundaki bir tepede veya Heartlands’ın “H” harfinin hemen altında bulunan bir kaya yakınında onu bulabilirsiniz.

Rdr2 Dinozor Kemikleri, Rdr2 Görevleri, Rehber
Rdr2 Dinozor Kemikleri, Rdr2 Görevleri, Rehber

Onunla konuştuktan sonra size “A Test of Faith” adında bir görev verecektir. Sizi haritanın çeşitli yerlerine 30 adet gizli dinozor kemiği bulmaya gönderir. Bir görevi tamamlama ve ödüllerini kazanmanın yanı sıra, bulunan her kemiğin size +5 Dead Eye XP (Ölü Göz XP) kazandırır, bu da bu yeteneği geliştirmenize yardımcı olur.

Rdr2 Dinozor Kemikleri Nasıl Bulunur ve Kullanılır

Kemikler, harita üzerinde yaprakların arasına gizlenmiş olarak, kayalık yüzeylerde ve daha birçok yerde dağılmış olacak.

Arthur bir kemik bulduğunda, konumu not alır. MacGuiness’ten ödüllerinizi almak için her bulduğunuz konumu ona postalamanız gerekmektedir. Bir konuma geri döndüğünüzde, ertesi gün Postaneden Çit’te üretim yapmak için kullanabileceğiniz bir Kuvars Parçası alabilirsiniz. 15 konumu teslim ettikten sonra, size satılabilir, değerli bir Kafatası Heykeli gönderir. Hepsini bulduktan sonra sizi emeğinizin meyvelerini görmeye davet edecek ve size özel bir Bıçak sunacak.

Rdr2 Dinozor Kemikleri, Rdr2 Görevleri, Rehber
Rdr2 Dinozor Kemikleri, Rdr2 Görevleri, Rehber

Kemikleri bulmak, nerede arayacağınızı bildiğiniz sürece oldukça kolaydır, ancak bazen bulmak hala zor olabilir. Kartal Gözü’ü etkinleştirirseniz, kemikler parlayacak ve bulmaları çok daha kolay hale gelecektir.

Rdr 2 Dinozor Kemikleri, 1-22 Konumları

Harita üzerinde gizlenmiş 30 kemik bulunmaktadır ve bu rehber size hepsini nasıl bulacağınızı gösterecektir. Rehberin ilk kısmı ilk 22 kemikten bahsedecektir. Geriye kalan sekiz dinozor kemiği, Red Dead Redemption 2’nin çok geç bir noktasında mevcuttur yalnızca. Aşağıdaki resimde bunu görebilirsiniz. Resim spoiler içeriyor, dikkat edin.

Onları herhangi bir sırayla ele alabilirsiniz, ancak burada listelenen sırayı takip etmenizi öneririz çünkü bu yolculuğunuzu daha kolay hale getirecektir. Hepsini bulmayı mümkün olduğunca kolay hale getirmek için bu Red Dead Redemption 2 kemik konumu rehberini nasıl düzenlediğimiz aşağıdaki gibidir.

  • Kemikleri, her biri beşer adet olmak üzere dört grupta ve son grupta yedi adet olmak üzere konumlarına göre grupladık.
  • Her galeride, her bir kemik için iki resim bulunmaktadır. İlk resimde kemik haritadaki konumunu gösterirken, ikinci resimde kemik kendisi görüntülenmektedir.
  • Her bir kemik için her birini daha iyi bulmanıza yardımcı olacak bazı metinler yazdık.
  • Harita ve resimlerdeki numaralar, galerilerdeki görüntülerdeki numaralarla eşleşir, ayrıca aşağıdaki metindeki numaralar da galerilerdeki numaralarla eşleşir.

Rdr2 Dinozor Kemikleri, 1-5

1. Heartlands’teki “A” harfinin yakınında eski bir petrol kulesi bulunmaktadır. Kule altındaki merdiveni tırmanarak kemikleri çukurda bulabilirsiniz.

2. İlk kemiğin güneydoğusunda, kaya yüzeyine ulaşmadan önce sadece ortada duruyor.

3. Heartlands’teki Flatneck İstasyonu’nun doğusunda, güneydeki demiryolu raylarını gören bir kaburga var.

4. Lemoyne’deki “L” harfinin yakınında, kurumuş Dewberry Creek’in alt kısmında.

5. Dördüncü kemiğin kuzeyinde, kurumuş Dewberry Creek’in sonuna yakın konumlanmıştır.

Rdr2 Dinozor Kemikleri, 6-10

6. Hanover’daki “O” harfinin üstünde, terk edilmiş evin yakınındaki çimlerde kemik bulunur.

7. Küçük bir kampın güneydoğusunda, Kamassa Nehri’ne bakan bir uçurumda bulunur.

8. Van Horn Ticaret İstasyonu ile Hanover’deki “R” harfi arasında doğrudan, ağaçların arasında gizlidir.

9. Roanoke Ridge’deki bir uçurumda bulunur.

10. Grizzlies East’teki demiryolu rayları yakınındaki küçük kayalık bir sırtın üzerindedir.

Rdr2 Dinozor Kemikleri, 11-15

11. Grizzlies East’teki “S” harfinin yakınında bir dağın tepesindedir. Dağa kuzeyden yaklaşmak en kolay yoludur. Bu kemik için yukarı doğru yapılacak yolculuk oldukça yavaş bir tempoyla gerçekleştirilmelidir ve dağdan düşerek ölme ihtimaliniz tamamen mümkündür. Dikkatli olun!

12. Ambarino’daki “O” harfinin üstünde, yolun güneyinde, çimenlerin içine gizlenmiştir.

13. Ambarino’daki “I” harfinin yakınında, kaya yüzeyinde bir kemik pençesi bulunur.

14. Bacchus İstasyonu’nun güneybatısında, en iyi yaklaşımı güney ucundan yapılacak bir uçurum vardır. Kemikle yan yana olan üçgen bir kaya bulana kadar yukarı tırmanın.

15. Cotorra Spring’ten güneye doğru ilerleyin, bu kemik, aşağıdaki bir platforma düşmek suretiyle bir uçurumdan aşağıya doğru inerseniz bulunur.

Rdr2 Dinozor Kemikleri, 16-22

16. Cumberland Ormanı’ndaki “C” harfinin güneyinde, kemik uçurum kenarında asılı durmaktadır.

17. Valentine’in kuzeyindeki Dakota Nehri’nin öbür tarafında, bir kemiği kayaya yaslanmış şekilde bulunmaktadır.

18. Valentine’in kuzeyinde, önünde tren rayları olan Dakota Nehri’ne bakan bir uçurum vardır. Güneyden yaklaşın ve kemiği uçurumun kenarında bulun.

19. Valentine’in güneybatısında, Dakota Nehri’nin kuzeyinde bulunan bir kaya yüzeyi vardır. Kemik, çizilmiş kaya yüzeyine yakın bir yerdedir.

20. Wallace İstasyonu’nun kuzeybatısında aydınlatılmış bir mağara bulunmaktadır. İçine girin ve kemikleri arka tarafta bulun.

21. Beryl’s Dream’e yakın, Batı Elizabeth’de Mount Shawn civarında bir dönemeçte bir kemik bulunur.

22. Son kemiğin tam kuzeyinde, Big Valley’in kuzeybatı kesimindeki patikanın ortasında başka bir kemik bulunmaktadır.

Yazımızın sonuna geldik. Umarım faydalı bir yazı olmuştur. Bizi takip etmeyi unutmayın.

0/5 (0 Reviews)
site logo