Bildirimler: Oyun Hesapları Dev İndirimler Ucuz Oyun

Ucuz Oyunlar ve Türkiye Ekonomisinde Gaming

Ucuz Oyunlar ve Türkiye Ekonomisinde Gaming kapak

Selam arkadaşlar, bu yazımızda sizlere Türkiye ekonomisinde bulabileceğiniz ucuz oyunları ve dahasını yazdık. Hadi gelin bakalım.

Ucuz Oyun
Ucuz Oyunlar ve Türkiye Ekonomisinde Gaming

Oluşturacak içerik fikri kalmadığı için yine bir liste yazısı hazırlayalım dedim ve sizlere bu ekonomide alabileceğiniz oyunları sıraladık. Tabii bu yazımızdaki oyunları sitemizde daha ucuza bulabilirsiniz, bunu da steam fiyatıyla karşılaştırdığımız bir kısım yaparak sizlere sunuyoruz.

Türkiye ekonomisi ne zaman düzelir bilmem ama uzun bir süre boyunca gamerlar olarak ucuza kaliteli oyunlar oynamaya çalışacağız. Bir kere para verdiğimiz bir oyunun iyi olmasını istiyoruz ki harcadığımız paraya değsin. Neyse, pek uzatmadan listeye geçelim.

Elden Ring – Ucuz Oyunlar

Ucuz Oyun
Ucuz Oyun

Elden Ring’i duymayanınız kalmamıştır sanırım. Şu güne kadar yapılmış en iyi Souls like oyun olarak geçiyor kendileri. Souls like olmasına rağmen diğer souls oyunlarına kıyasla daha kolay gibi. Bunun sebebi ise oynanış dengesi. Adamlar öyle bir tasarlamışlar ki oynanış ve zorluğu, bu size keyif veren bir zorluk. 

Oyunun atmosferi hakkında konuşmaya gerek bile yok zaten. Mükemmel grafikleriyle birlikte ortaya çok hoş bir iş çıkmış atmosfer anlamında. Haşmetli/Görkemli ejderhalarla vs attığınız sahneleri düşünün ne kadar epik bir atmosferi olduğunu bir defa daha kavrayacaksınız.

Şimdi fiyat kısmına gelelim:

Steam : 53 Dolar

Gamekolik : 119 TL (İndirimde)

Aradaki fiyat farkı hakkında daha fazla bilgi edinmek için müşteri hizmetlerimize ulaşabilirsiniz.

Ghost Runner 2 – Ucuz Oyunlar

Ucuz Oyun
Ucuz Oyun

1.oyunu ile parkur mekaniklerini herkese sevdirmeye başarmış bir oyun. Hikaye konusunda pek ilgi çekici olmasa bile oynanışı bunun üzerini kapatıyor. Parkur mekanikleri bal gibi akıyor. Söylenecek pek bir şey yok. Oynamanızı şiddetle tavsiye ediyorum.

Fiyatlar:

Steam : 19 Dolar

Gamekolik : 80 TL

Divinity Original Sin 2 Definitive Edition – Ucuz Oyunlar

Ucuz Oyun
Ucuz Oyun

Sıra tabanlı strateji oyunları arasında XCOM’u sollamış ve tahta oturmuştur Divinity serisi. Oynanışından, hikayesine kadar mükemmel bir iş çıkarmışlar 2.oyunlarıyla. Tabii ki az önce söylediğime takılanlar olabilir. Baldur’s Gate 3 ile birlikte bu tahtı tekrar Baldur’s Gate serisi aldı ama ondan önce Divinity türü sırtlıyordu. 

Ben Divinity oynarken saatlerce başından kalkmıyordum. Oynanışı için ayrı, hikayesi için ayrı oynamışımdır. Çünkü sırf farklı classları denemek istediğim için oyunu baştan tekrar tekrar bitirdiğimi hatırlıyorum. Kısa lafın özü, oyun çok keyifli bir sıra tabanlı strateji simülasyonu. 

Fiyatlar:

Steam : 26 Dolar

Gamekolik : 10 TL

Resident Evil Village – Ucuz Oyunlar

Ucuz Oyun
Ucuz Oyun

Hikayeli, korku oyunları arasında baba oyunlardan biri RE serisi. Bu seri oyunun 8.oyunu olan Village ile 7.oyundaki formülü mükemmelleştirdi. Gerek hikayes ile Ethan’a 7.oyundan sonra neler olduğunu akıcı bir şekilde anlatıyor ve oynanışı ile sizi içine çekiyor. 

Fiyatı:

Steam : 30 Dolar

Gamekolik : 50 TL

Listemizin sonuna geldik. Umarım dikkatinizi çeken oyunlar olmuştur. Az önce dediğim şey, bazılarının bu oyunların bizim sitemizde neden bu kadar ucuz olduğunu merak edenler olabilir. Bunu müşteri hizmetlerimizden öğrenebilirsiniz. Ama size kısaca açıklayayım ben.

Steam’de hesabınızı offline’a aldığınızda multiplayer hariç her oyuna istediğiniz kadar kişiyle girebiliyorsunuz aynı hesap üzerinden. Çünkü steam o oyuna, o hesaptan kaç kişi girdiğini bilemiyor hesap offline’da olduğu için. Mantık bu.

Daha da fazla uzatmayayım. Buraya kadar okuduğunuz için teşekkürler. Sonraki yazılarımızda görüşmek üzere. Bizi takip etmeyi unutmayın. 

0/5 (0 Reviews)
site logo