Bildirimler: Oyun Hesapları Dev İndirimler Ucuz Oyun

Oynamanız Gereken En İyi 10 Minecraft Korku Haritası

10 Minecraft Korku Haritası

Minecraft’ı sadece korkmak için oynayan arkadaşlar için En İyi 10 Minecraft Korku Haritasını sizlere hazırladık. Hadi yazıya geçelim.

Oynamanız Gereken En İyi 10 Minecraft Korku Haritası
En İyi 10 Minecraft Korku Haritası

Şu günlerde Minecraft tekrar popüler olmaya başladı. Evet, oyun zaten oldukça popüler ve bilindik bir oyun ancak son çıkan haritalar ve modlarla birlikte oyuncular tekrar Minecraft’ı oynamaya başladı. Bu modların başında Cave Dweller geliyor. 

Bu modu gerek İnstagram’da olsun gerekse TikTok’ta olsun neredeyse her yerde görüyoruz. Bu modun tekrar popüler olmasıyla birlikte, eş zamanlı olarak Minecraft korku haritalarında da bir artış oldu. Biz de bu yeni çıkan haritaları sizlere derlemek istedik. Oynadıklarımız arasında en iyilerini listeye aldık.

Şimdi fazla uzatmadan listeye geçelim.

Bloody Revenge: Remake

Minecraft Korku Haritası
Minecraft Korku Haritası

Gece yarısında, üniversitenizin bodrum katında patlayıcıları infilak ettirmekle tehdit eden ürpertici bir telefon görüşmesi alırsınız. Bu karanlık çağrı, Bloody Revenge: Remake’in başlangıcını işaret eder.

Şimdi, sorumluluk sizin omuzlarınıza düşer; bodrum katının derinliklerine cesurca adım atmalı ve karanlık komplonun arkasındaki gerçeği ortaya çıkarmalısınız. Karanlığın derinliklerine doğru ilerlerken, sırtınızda ürperme hissi uyandıracak dehşet verici sürprizlerle karşılaşmaya hazır olun.

Harita Linki

Escaping Michael Myers

Minecraft Korku Haritası
Minecraft Korku Haritası

Eğer bu haritanın adı size gerilimi ve dehşeti vermiyorsa, belki de gidip Michael Myers filmlerini izlemeniz gerekebilir. Escaping Michael Myers’ın amacı oldukça basittir; aracınızı tamir edip kaçmaktır. Ancak, Michael Myers’ın pusuda olduğundan haberdar olmanız gerekir.

Kaçmak için aracınızı tamir etmek için ürkütücü haritada üç araç parçası bulmanız gerekecek. Sürekli olarak Meyers gözlemek bu haritayı gerçekten eşsiz, korkutucu ve en önemlisi eğlenceli kılıyor.

Harita Linki

Beware

Minecraft Korku Haritası
Minecraft Korku Haritası

“Beware”, eşit ölçüde gerilim yaratma ve doğrudan korkutmalar içeren bir anlatıya dayalı psikolojik korku Minecraft haritasıdır. Bu haritada, ana hedefiniz, eşinizle bir telefon görüşmesinden gelen ipuçlarını takip etmek ve sizi karanlık, tehlikeli bir yola götüren yolculuğa başlamaktır.

Harita, ürkütücü ses efektleri, harika atmosferik korku müziği ve sizi ekrana yapışık tutan bir hikaye nedeniyle son derece içine çekicidir. Bu haritayı ışıkları kapalı ve kulaklıkla oynamak, gerilimi iliklerinize kadar yaşatır. Çok beğendiğim bir Minecraft Korku Haritası bu harita.

Harita Linki

Disparage

Minecraft Korku Haritası
Minecraft Korku Haritası

Disparage, Minecraft’taki bir korku haritasıdır ve diğerlerinden biraz farklıdır çünkü daha çok hikâye odaklıdır ve zorluklara, mini oyunlara veya sadece ürkütücü bir atmosfere sahip bir yapıdan daha fazlasıdır.

Bu haritada, Zach adında bir genç kaçak olarak rol alırsınız. Zach, zor ev yaşamından kaçmak için evden ayrılmıştır, ancak kaçtığı şeyden daha korkunç bir şeyin üstesinden gelmek zorunda kalır.

Harita Linki

The Void Nightmare

Minecraft Korku Haritası
Minecraft Korku Haritası

The Void Nightmare, belirli hedefleri tamamlamak için bir dizi zorluğu geçmek zorunda bırakan bir zorluk odaklı haritadır.

Bu harita, atlamalı korkularla dolu veya ürkütücü bir hikayeye sahip olmadığı için tam anlamıyla bir korku temalı değildir, ancak zorluk oldukça zor olabilir ve hayatta kalmak için yolunuzu bulmaya çalışırken kesinlikle kalbinizi hızlandıracaktır.

Harita Linki

The Orphanage – En İyi 10 Minecraft Korku Haritası

Minecraft Korku Haritası
Minecraft Korku Haritası

The Orphanage, Minecraft için hikaye odaklı bir korku haritasıdır ve hayranlar arasında son derece popüler hale gelmiştir, ancak oyuna yeni başlayan ve ürkütücü bir şeyler arayan kişiler için kesinlikle değerlendirilmesi gereken bir haritadır.

Bu oyunda, uzun süredir yolda olan bir kişinin rolünü üstlenirsiniz ve sürüşe bir mola verme kararı alırsınız. Ne yazık ki, sığınacak başka bir yer olmadığı için ürkütücü bir yetimhane yakınlardadır.

Şu ana kadar yapılmış en eski Minecraft korku haritası bu sanırım. Tabii bundan da eskisi vardır ama en bilineni bu. Zamanında bu haritayı bizim Türk Youtuberlar da çok oynamıştı. Bildiğiniz bir haritayı oynar mısınız bilmem ama linki aşağıda.

Harita Linki

Wait – En İyi 10 Minecraft Korku Haritası

Minecraft Korku Haritası
Minecraft Korku Haritası

Wait, bu listedeki diğerlerinden farklı olarak, hikaye odaklı veya bazı diğerlerinde olduğu gibi bir zorluk haritası olmaktansa, bir bulmaca temalı harita olduğu için Minecraft için benzersiz bir haritadır.

Puzzle odaklı olmasına rağmen, bu harita kesinlikle yine de tamamen korkutucu bir haritadır ve sizi koltuğunuzun kenarında tutacak birçok gizli sırra sahiptir.

Harita Linki

Night Shift On Halloween – En İyi 10 Minecraft Korku Haritası

Minecraft Korku Haritası
Minecraft Korku Haritası

Night Shift on Halloween, bir işyerinde gece resepsiyonisti olarak çalışan bir karakteri kontrol ettiğiniz korku temalı bir haritadır.

Gece o büyük binada olmak herkesi korkutabilir, ancak o akşam evini belirlemiş olan hayalet, bu haritayı oynayan herkes için işleri daha da korkutucu hale getirir.

Harita Linki

Black Light – En İyi 10 Minecraft Korku Haritası

Minecraft Korku Haritası
Minecraft Korku Haritası

Black Light, Rusya’da bulunan ürkütücü bir hayalet Hastanesi’nde geçer ve bu şehir, radyoaktif bir olay nedeniyle terkedilmiş gibi görünmektedir.

Oyunda, Hastaneden kaçmanız gerekecek. Black Light, ürkütücü yaratıkları ve sizi Minecraft hayatınız için korkuya sürükleyebilecek labirent benzeri bir binayı birleştirir.

Harita Linki

Trip To Brennenburg: Remake – En İyi 10 Minecraft Korku Haritası

Minecraft Korku Haritası
Minecraft Korku Haritası

“Brennenburg’a Seyahat: Yeniden Yapım”, oyunda 1.19.2 sürümünü kullanan nispeten yeni bir Minecraft haritasıdır. Bu haritada, karanlık ve ürkütücü bir kaleyi keşfedecek ve “Hayat Orb’u”nu bulmanız gerekecektir.

Kaleye girip hazineyi bulup ardından ayrılmak yerine, gizemli tehlikelerle karşılaşacaksınız. Hayatta kalmak için elinizden gelen her şeyi yapmanız gerekecek. Bu haritanın tamamlanması yaklaşık üç saat süreceği ve size bol miktarda ürkütücü içerik sunacağı tahmin edilmektedir.

Harita Linki

Bonus Mapler

Insanity

Minecraft Korku Haritası
Minecraft Korku Haritası

Insanity is adını hakkıyla taşıyor; zorlu zorluklar ve kalbinizi yerinden oynatacak anlarla dolu.

Oyun, yağmurlu bir gecede uykudan uyanmanız ve kapıda bir tokat sesiyle başlar. Bir korku oyunu için beklenildiği gibi, kapıyı açmak bir hata çıkar. Şimdi, parkur becerilerinizi kullanarak çeşitli bulmacaları ve aşamaları geçmeniz gerekecek.

Harita Linki

The Forgotten Fog

Son olarak, The Forgotten Fog var. Vanilla Minecraft’taki en korkutucu yaratık şüphesiz Warden’dır. Bu haritada, Warden’ın pusuda olduğu Sculk Ormanı’nda tutsak olacaksınız.

Genel olarak, amacınız Warden’dan kaçarak sculk’tan kaçmaktır, ancak bu söylenenden daha kolaydır. Eğer Warden sizin varlığınızı fark ederse, güçlü saldırılarından kaçınmak için karanlıkta yolunuzu bulmanız gerekecek.

Harita Linki

Listemizin sonuna geldik. Umarım hoşunuza gitmiştir. Bizi takip etmeyi unutmayın.

0/5 (0 Reviews)
site logo